KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128640
nr 1312 8640
Agneta Livijn, Komposition. Signerad, daterad 2013. Olja på duk, Motivet: 49x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:59:10
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr